RK-NEvolejte.cz

Prostorný pěkný byt 3+1 v centru HK

stav: AKTIVNÍcena: na vyžádánínastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme dispozičně dobře řešený a prostorný byt 3+1 v centru Hradce Králové. Byt s 96 m2 podlahové plochy se nachází ve 2./4 nadzemním podlaží činžovního domu v ulici Karla IV. Je v osobním vlastnictví, návrh na míru připraveného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

V částečné zrekonstruovaném bytě (koupelna, WC, dlažba) se zachovanými původními interiérovými dveřmi, dřevěnými zárubněmi a parketami, zůstává i řada dalších zajímavých bytových doplňků na míru. Jedná se o kovářské prvky (stolek, postel, skříň, zrcadlo, botník, věšák), ateliérem dodané lavicové sezení v kuchyni nebo značková svítidla. Špaletová okna jsou orientována na SV (kuchyně, pokoj 3) a na JZ (pokoje 1 a 2), místnosti mají 24 m2, 21.7 m2, 17.5 m2, obytná kuchyně 14.5 m2, prostorná předsíň 13.1 m2. Koupelna s vanou je oddělena od WC, hlavní médium je plyn (vytápění, ohřev vody, kuchyně). K bytu náleží podíl na dvorku nacházející se v zadní části domu, sklep a balkón ve společné chodbě.

Díky pronájmu komerčních prostor v přízemí, dům má příznivou ekonomiku. Ze společného fondu oprav se realizují drobné úpravy, plánuje se výměna oken, hotová je střecha. Lokalita poskytuje komfort očekávaný od centra včetně obchodů, zastávky MHD, kina Centrál, náplavky nebo nákupního centra TESCO v docházkové vzdálenosti. Byt je volný k nastěhování do 30 dní od uhrazená kupní ceny.

vyřizuje:

Michal Erben tel.: +420 774 333 036, email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna
WC
chodba-a
CHODBA-B
kované-prvky
vesak
schodiste
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Udržovaný byt 1+1 s obytnou kuchyní na Mor. př.
hlavni-foto
Zrekonstruovaný byt 3+1/L v Milady Horákové
hlavni-foto2
Přehled nad Prahou z pěkné 2+1/L na P10