RK-NEvolejte.cz

Rodinný dům 3+kk/T,G, 111 m2, Louňovice

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 3.990,000,- Kčnastěhování: do 30 dní prověřeno: ano

>> popis domu

Prodáme komfortní i praktické bydlení v rodinném domě 3+kk/T,G, 111 m2 v Louňovicích u Říčan. 19 km nebo 30 minut autobusem do Prahy, objekt je umístěn uprostřed původní zástavby rodinných domů obce s dobrou občanskou vybaveností. K nastěhování do 30 dní po uhrazení kupní ceny.

Na domě proběhly po roce 2003 větší stavební úpravy, jejímiž záměrem bylo otevření prostoru a zvýšení komfortu za současného zachování nálady původního bydlení. To se při rekonstrukci bezesporu podařilo.

Zbouráním příčky vznikl v prvním podlaží hlavní obytný prostor o výměře 40 m2, který slouží společně jako obývací pokoj, jídelna a kuchyně. Dvoukřídlé francouzské okno orientované na jih Vás elegantně spojí s přilehlou terasou a pergolou navazující na zahradu. V přízemí dále naleznete koupelnu se sprchovým koutem, oddělené WC a verandu. Prostorem se svými 25 m2 a 17 m2 nešetří ani dětský pokoj a ložnice v podkroví. Celé horní patro bylo v podstatě nově vybudováno včetně zateplení střechy provedeném v roce 2012, přistavěním koupelny s rohovou vanou, WC a okny do zahrady. Příjemně i decentně působí propojení zrenovovaných původních dřevěných materiálů (podlahy, schody, zárubně, interiérové i venkovní dveře včetně 2 ks dvoukřídlých) s modernějšími prvky jako jsou třeba prosklené zasunovačky do koupelny. Nová kachlová kamna s výměníkem pak jakoby symbolizují teplo domova vydařeně snoubené s moderními požadavky po komfortu. 

Na pozemku o výměře cca 390 m2 najdete stín pod vzrostlými stromy a technické zázemí v přilehlé garáži se sekčními vraty (zastavěná plocha 40m2). Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodu si ohřejete v el. bojleru, na hranici pozemku je přiveden plyn. Obec svým cca 900 stálým obyvatelům nabízí smíšené zboží, mateřskou školu,  základní školu ve vedlejší obci Mukařov, kulturní zázemí v místních restauracích či letních hospůdkách a pěknou přírodu včetně lesů či koupání v některém z místních rybníků. Prohlídky jsou možné téměř denně po předchozí telefonické domluvě.


 

>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , , ,

lounovice
pudorys-a
pudorys-b
obyvak-a
obyvak-b
kuchyne-a
kuchyne-b
ložnice-a
ložnice-b
detsky-pokoj-a
detsky-pokoj-b
detsky-pokoj-c
detail-a
koupelna
WC2
veranda
exterier-b
pohled-dum
exterier-a
noc-b
noc-a
foto-dům
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Pěkná 4+1, 90m2, DV v klidné lokalitě
Rezlerova
Elegantní 3+kk v Petrovicích
hlavni-foto-a
Novostavba prostorného RD v Miletíně