RK-NEvolejte.cz

Rodinný dům v Miletíně

stav: AKTIVNÍcena: 1.450.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: garážprověřeno: ano

Nabízíme k prodeji využívaný, zachovalý, víceúčelový zděný objekt s příslušenstvím, vnitřním dvorkem, sólo garáží a pěknou zahradou na dobrém místě, poblíž Miletína, okr. Jičín. Jedná se o samostatnou část dvojdomku s číslem popisným, kde v dřívější době bývalo „strojní zámečnictví“. Nemovitost je vhodná pro bydlení, rekreaci, kutila, nebo drobného živnostníka a podnikatelské aktivity.

Hlavní část domu má 2 podlaží + půdní prostory vhodné pro případné další rozšíření obytné plochy. Krovy dřevěné, krytina pálené tašky. V přízemí je dílna s několika využitelnými stroji a nářadím (ocení zvláště kutilové a řemeslníci). V patře je bytová jednotka (1 + 2), WC s koupelnou a spižírna. Schodiště mezi spodními podlažími je krásně zachovalé z kamenných stupňů a kovovým zábradlím, z 2.NP na půdu je ve dřevěném provedení. Pod spodním schodištěm je pěkný malý, suchý sklípek vhodný pro uskladnění zemědělských produktů. Všechna okna jsou dřevěná, zdvojená s jednoduchým zasklením a pravidelnou údržbou. Nosná část podlah je z keramických hurdisek do kovových „I“ profilů. Vrchní vrstva prkenná pokrytá koberci, nebo PVC podlahovou krytinou. Odpad svedený do septiku mimo budovu, voda z vodovodní přípojky na veřejný řád, plyn v domě není, ale je tažený 10m od domu (za silnicí). Elektřina je zde 230/380V v původním provedení. Vytápění na tuhá paliva + v kuchyni el. přímotop. V kuchyni jsou zachována původní kachlová kamna s troubou a pláty na vaření (nyní se nevyužívají), na vaření je zde moderní elektrický sporák. TUV ze dvou elektrických bojlérů (malý a velký).

Na hlavní část nemovitosti navazuje jednopatrová hala s vjezdovými vraty, betonovou podlahou a mohutnou podstropní traverzou (dříve zde byl kladkostroj pro zvedání těžkých břemen). Hala je vhodná pro výrobní, nebo skladovací činnost, popř. na parkování dvou (3 ks) osobních vozidel, popř. jednoho menšího nákladního.

Na tuto část navazuje samostatná garáž pro 1 os. vozidlo s vlastním vjezdem z ulice. K těmto nemovitostem dále patří přízemní zděné objekty (2x sklady drobného materiálu a bývalá prádelna, nyní využívaná na uskladnění ovoce), dřevěná kolna se seníkem, vnitřní zatravněný dvorek a krásná, udržovaná ovocná zahrada s 9-ti vzrostlými stromy (ořech, třešeň, švestka, jabloně). Terén je v rovině.

V současné době je nemovitost využívána k rekreačním účelům (je zde původní nábytek). Pro trvalé bydlení bude potřeba provést rekonstrukci a modernizaci.

vyřizuje:

LiborKalkus tel.: +420 773 985 236, email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba-1NP_b
schodiste
chodba-b
kuchyne-b
kuchyne-a
pokoj-2a
pokoj-2b
chodba-b
pokoj-1a
pokoj-1b
koueplna-a
koueplna-b
sklipek
dvur
dvorek-b
dvorek-c
zahrada-b
zahrada-c
zajrada-a
dilna-a
dilna-b
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_PRODANO
Nadstandardní moderní byt na Moravském předměstí
hlavnifoto_fin
Chata na vl. pozemku v osadě Č. Dvůr
PRODANO
Pěkné 2+kk s prostornou jižní lodžií