RK-NEvolejte.cz

Rodinný dům na krásném místě v Praskačce

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ

cena: 1.900.000,- Kč + provizenastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis

Prodáme rodinný dům na krásném místě v Praskačce. Ve slepé ulici okrajové a malebné části obce, dům se nachází 5 minut chůze od vlakové nebo autobusové zastávky se spoji každých 20-60 min do HK či PCE, autem do centra Hradce Králové to budete mít 8 km, k nájezdu na dálnic do Prahy cca 4 km.

Dům s podlahovou plochou 127 m2 stojí na rovinatém pozemku o výměře 710 m2. Je po započaté rekonstrukci s novou střechou včetně celé vazby, folie i střešní krytiny, novými okapy a svody. V přízemí jsou k dispozici 2 pokoje o výměře 16 m2 a 16 m2, velká obytná kuchyně s výměrou necelých 18 m2, koupelna, oddělené WC a komora (spíž). V 2 NP je nyní jeden obyvatelný pokoj (17 m2), komora (4.4 m2) a nedokončená místnost s výměrou 32 m2, kde byly plánované další dva pokoje. Dům je z části podsklepen, s plynem ne hranici pozemku, nynější vytápění je na tuhá paliva, k dispozici je 220/380V, voda je z vlastní studny s možností napojení na vodovodní řád obce.

Nemovitost Vás osloví svým opravdu pěkným a velmi klidným místem v okrajové řadě domů sousedící pouze již s loukou. 3 minuty od domu budete mít sokolovnu s hřištěm, 5 minut obchod Hruška, v Praskačce je MŠ a ZŠ. Prohlídky uskutečňujeme do 24h od předchozí telefonické objednávky.            


 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , ,

dum-b
dum-c
dum-d
dum-e
vstup
WC
shodiste
pokoj-2a
pokoj-2b
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-1a
pokoj-1b
1-NP
shodiste
2NP-a
2NP-b
pokoj-3a
pokoj-3b
pokoj-4a
pokoj-4b
pokoj-3a
studna
zahrada-a
zahrada-b
lokalita
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto-2
Zde může být Vaše nemovitost
hlavni-foto
Byt 1+kk s prostornou lodžií v Na Kotli
hlavnifoto_fin
Chata na vl. pozemku v osadě Č. Dvůr