RK-NEvolejte.cz

Nové 2+kk/T,G s vlastní zahrádkou na Zličíně

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 3.100.000,- Kč + servisnastěhování: do 30 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Nabízíme Vám ke koupi nově (duben 2014) zabydlené 2+kk (49 m2) s terasou, vlastní zahradou, sklepem a garážovým stáním. Jedná se o útulný, prostorově dobře vyřešený byt v osobním vlastnictví situovaný do 1.NP pětipodlažního, samostatně stojícího domu v ulici Sazovická na Zličíně.

Byt je v bezvadném stavu. Na 45 m2 obytné plochy najdete vedle obytných místností (18.2 m2 a 12.1 m2) také praktickou komoru (2.6 m2), koupelnu s vanou průchozí na oddělené WC. V kuchyni zůstává linka s kamenným obkladem a vestavěnými spotřebiči (trouba, myčka nádobí, sklokeramická deska), v ložnici prostorná, vestavěná šatní skříň.  Na plochu dobře uspořádaného interiéru navazuje dalších 22 m2 vydlážděné terasy a necelých 60 m2 zatravněné, oplocené předzahrádky. K bytu patří vyhrazené parkovací stání a sklep (4.5 m2). Komfortní vytápění zajišťuje centrální plynový kotel domu, poplatky za byt činní 2.500,- Kč + el.

Dům je taktéž v bezvadném stavu a nachází se 10 minut chůze od stanice metra a velkého obchodně-zábavního centra Zličín s hypermarketem Interspar, mnoha dalšími obchody, restauracemi, službami a multikinem. V okolí naleznete obchodní řetězce Tesco, Globus, Ikea a další. Nedaleko se nachází pošta, mateřská a základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna a knihovna. Přímo v bytovém areálu pak funguje nová stylová restaurace. Sportovní vyžití zajišťuje několik sportovních areálů, tenisová škola a fitness centrum, v místě je dobré spojení na letiště. Byt je volný k nastěhování do 30 dní po uhrazení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
koupelna-a
koupelna-b
chodba-a
chodba-B
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Moderní bydlení 3+1/L v Malšovicích
hlavni-foto
Předělaná cihla 2+1, balkón, parkety, centrum
hlavni-foto-2
Zde může být Vaše nemovitost