RK-NEvolejte.cz

Klidné rodinné bydlení v Sekaninově ul.

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO

cena: 1.800.000,- Kč (+provize) nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme slunný byt 3+1/L v klidné a zelené lokalitě s dobrým parkováním v ulici Sekaninova na Moravském předměstí. Byt je v družstevním vlastnictví (SBD HK, V Liplách) s možností převodu do OV. Je umístěn do posledního podlaží 4 podlažní panelové budovy z roku 1989 bez výtahu.

Světlý byt má cca 73 m2 a je po částečné rekonstrukci. Všechna okna jsou plastová a jsou orientována na jihozápad (kuchyně, obývací pokoj) a severovýchod (dětský pokoj, ložnice). V obytné kuchyni zůstává zánovní linka s plynovým sporákem a špajz. V původním jádře je koupelna s vanou oddělena od WC. Jsou nové interiérové dveře, podlahy jsou s PVC. K dispozici je sklepní kóje, internet, kabelová TV.

Byt je umísten v domě z poslední etapy panelové zástavby a je ve velmi dobrém stavu. Jedná se již i sendvičovou konstrukci panelu s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi, střecha je průběžně opravována. Byt nabízí klidné bydlení v nízkopodlažní budově s parkováním zdarma přímo u domu. V místě je dobrá vybavenost – včetně benzinové pumpy, doktora, lékárny, pošty nebo Kubíka. Byt je volný k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 24 od předchozí telefonické objednávky.


 

>> vyřizuje:

 

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz

 


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba
chodba-b
koupelna
kuchyne
pokoj-1
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3B
lodzie - kopie
pohled-z-pokoje-1-a-2
rezervace
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Kidný byt 1+1 s obytnou kuchyní a pěkným výhledem
hlavni-foto
Svetlé 3+kk/B,L na Slezském předměstí
hlavnifoto_prodano_1920
Dobrá investice v Labské kotlině