RK-NEvolejte.cz

Prostornýciohlový byt 2+1/B ve výjimečné lokalitě

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO

cena: …,- Kč nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodám prostorný byt 2+1/B v bezva lokalitě Bílého Předměstí v Pardubicích. U Kostelíčka v Sezemické ulici, světlý byt je situován do 2./5NP zrekonstruovaného zděného domu, má podlahovou plochu necelých 75 m2 + sklep cca 8m2 a díky prostorné chodbě zájemcům umožňuje přestavbu na 3+kk/B. Byt je v osobním vlastnictví, optimalizované návrhy financování Vám k této nabídce na vyžádání dodáme do 24h od prohlídky.

Byt s atypickým čtvercovým obývacím pokojem o výměře pěkných 26 m2 je s balkónem orientován na jihovýchod do slepé ulice s parkováním přímo před domem. Výhled je do vzrostlých stromů. Stejným směrem je orientován také druhý z pokojů o výměře 17.5 m2, který má samostatný vstup i vstup z obývacího pokoje. V kuchyni (13.5 m2) může zůstat novější jednoduchá linka. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Je natažena nová elektřina včetně ethernetu, jsou nové rozvody vody a odpadů, v pokojích je plovoucí podlaha, v kuchyni PVC, koupelna má 2 roky novou vanu a světlé obklady. Původní jsou okna a podlaha v chodbě, kde na fotkách nejsou vidět původní vestavěné skříně. Byt, ve kterém zbývá ještě několik dokončovacích prací, působí vzdušně, je zde velmi příjemné klima s raním i odpoledním sluncem. Vytápění je plynem – původní vafky, ohřev vody karmou.

Nemovitost se nachází na pěkném místě zkraje Sezemické ulice. Zastávka MHD, park, obchody, Zelená brána, vše v dosahu chůze nebo 2 zastávek MHD. Byt je ihned volný k nastěhování po uhrazení kupní ceny.


 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , ,

hlavni-foto_prodano
pudorys
pokoj-1a
obyvaci-pokoj-b
pokoj-2a
pokoj-2b
kuchyne-a
kuchyne-b
chodba
koupelna
balkon-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
PRODANO
Zrekonstruovaná 1+1 s velkou lodžií na SP
Jungmannova
Prostorná, zrekonstruovaná 2+1/B, 65 m2 v Labské K. II
jIRSIKOVA
5 minut v klidném Karlíně