RK-NEvolejte.cz

Slunné 2+kk na třídě E. Beneše

stav: AKTIVNÍcena: 2.150.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme prostorný světlý byt 2+kk v klidné části Benešovi třídy. Byt o výměře ca 47 m2 je umístěn do 4./10 NP panelového domu z roku 1990 a je v osobním vlastnictví. Návrh optimálního financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po rekonstrukci a je v dobře udržovaném stavu. Ve zděném jádře je koupelna se sprchovým koutem společná s WC (do koupelny se vejde velká pračka). Obě místnosti jsou obytné, každá se samostatným vchodem, okna jsou plastová s žaluziemi a jsou orientována do klidné jihozápadní části. V bytě jsou nové podlahy (PVC), nová elektroinstalace a rozvody vody v jádře i kuchyni, nová kuch. linka s myčkou. V bytě muže zůstat veškeré současné vybavení vyjma dětského. Vaří se na plynu, teplo je z Opatovic (měřáky), fond oprav činí cca 1.200,- Kč. K dispozici je sklepní kóje, kolárna, internet.

Dům je ve velmi dobrém stavu. Jsou nové výtahy, nové spáry mezi panely, jedná se o poslední typ – již sendvičového panelu s lepšími izolačními vlastnostmi. Dům stoji v okrajové části Benešovky u záchranky, v dobře vybavené lokalita je večerka, MHD, poliklinika, nemocnice, Albert, pošta, lokalita je vyhledávána drobnými investory za účelem pronájmu. Prohlídka je možná do 24h od předchozí telefonní objednávky, byt je volný po dohodě.

vyřizuje:

Bc.Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-+-kk-a
pokoj-+-kk-b
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-kk-+-koupelna
predisn
koupelna
pohled-z-okna
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_rezervovano
Světlý byt v klidném Farářství
hlavni-foto
Atypická 3+1 s prostornou terasou v HK
hlavni-foto-1
Slunné 2+kk na třídě E. Beneše