RK-NEvolejte.cz

Slunné 3+1/L s garážovým stáním (Stodůlky)

stav: AKTIVNÍcena: na vyžádánínastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme prostorný byt 3+1 v Praze Stodůlkách se slunnou lodžií a krytým parkovacím stáním. Byt s podlahovou plochou cca 80 m2 (včetně lodžie) se nachází ve 3./4 NP nízkopodlažního domu o 12 bytech v ulici Lýskova. Byt je v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do OV. Návrh vhodného financování (hypotéka, stavební spoření) Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je bez zásadnějších rekonstrukcí. Obývací pokoj (18,3 m2) se vstupem na prostornou lodžií (6,8 m2) je dispozičně spojen s jídelnou a kuchyní (11 m2). Jedná se část bytu orientovanou na jih s pěkným výhledem na pramen prokopského potoka. Další 2 pokoje o stejné výměře (12,5 m2) jsou orientovány na sever, předsíň má výměru (13,4 m2), koupelna( 3,3 m2) a oddělené WC (1,5 m2). Součástí prodeje je také sklepní kóje (1,5 m2) a kryté garážové stání přímo před domem v prostorné garáží s automatickými sekčními vraty.

Dům byl postaven v poslední etapě panelové zástavby, má již “sendvičový” typ panelu (lepší izolační vlastnosti, většinou se nezatepluje). Budova je průběžně udržována z našetřených peněz, má opravenou střechu, nová plastová okna, plastové podélné rozvody vody i stoupačky. Lokalita je dobře vybavena se školou, školkou, dětskými hřišti, zimním stadionem nebo parkem vhodný pro rekreační či sportovní vyžití. Nejbližší autobusová zastávka je 2 minuty chůze od domu, stanice metra ( stodůlky) 1 zastávka MHD. Byt je volný od 14 dní od uhrazení kupní ceny.

vyřizuje:

Michal Erben tel.: +420 774 333 036, email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

exterier-dum
pudorys
kuchyn-1a
kuchyn-1b
kuchyn-1c
obyvak-1a
obyvak-1b
obyvak-1c
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
chodba
koupelna
balkon-1a
balkon-1b
balkon-1c
balkon-1d
garaz-1a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Spacious apartment at Petrská street – Prague 1
hlavni-foto_rezervovano
Světlý byt v klidném Farářství
hlavni-foto
Prvorepublikový byt 3+kk v centru HK