RK-NEvolejte.cz

Stylová půdní vestavba na Praze 9

stav: PRODÁNOcena: 7.520.000,- Kčnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme komfortní a stylovou půdní vestavbu z roku 2013. V docházkové vzdálenosti (150 m) od stanice metra Českomoravská, vzdušný prostor o výměře cca 100 m2 má dispozici 3+kk, je v 5.NP s odpoledním a západním sluncem. Byt je v osobním vlastnictví a může být prodán včetně většiny stávajícího vybavení. Byt má, s kuchyní (7.5 m) propojenou, centrální obytnou místnost (28 m2) šikovně oddělující ložnici (25 m2) a pracovnu (22.6), koupelnu s vanou (5 m2, WC) a technickou místnost (4 m2, druhé WC).

Z trámů zavěšená rodinná mexická hamaka spolu s pohodlným posezením z paletové konstrukce utváří současnou spíše orientální náladu prostoru, který nabízí prakticky vyřešené vestavěné úložné prostory, klimatizaci ve všech pokojích, domácí kino s projektorem, v technické místnosti spolu s druhým WC je k dispozici i topný žebřík a prostor pro pračku i sušičku. Kuchyně s oknem do světlíku je vybavena značkovými spotřebiči, designovou digestoří s aktivním odtahem či dotykovým osvětlením linky tvaru U. K trámům dobře ladí přírodní masivní materiály, ze kterých je zhotoveno jídelní posezení s lavicemi či postel. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem (Vaillant) se zásobníkem vody. Půdní vestavba má celkově dobrou využitelnost podlahové plochy. Pouze jedno okno je střešní (Velux), ostatní okna jsou vikýřového tvaru směrem do ulice.

Dům po částečné rekonstrukci s novým výtahem a novou střechou se nachází v bezvadně vybavené lokalitě jeden blok od stanice metra žluté trasy. Byt je volný do 60 dní od uhrazení kupní ceny.

Categories: , , , ,

pokoj-1e
pudorys
pokoj-1d
pokoj-1b
pokoj-1a
loznice-b
loznice-a
loznice-c
loznice-d
pokoj-2a
chodba-a
chodba-b
koupelna
kuchyne
technicka
výtah
houpačka
hlavni-foto
aerial
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavi-foto2
Cihla,1+1 s vlastní lodžií, 50 m2, OV, centrum HK
dum-ze-zahrady
Skutečně “bezvadná” řadovka v Třebechovicích pod Orebem
hlavni-foto