RK-NEvolejte.cz

Stylový objekt 8+2, CP 360 m2 u Berouna

stav: AKTIVNÍcena: 6.300.000,- Kčnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme zrekonstruovaný objekt k bydlení s dispozicí 8+2 v klidné obci Černín (20 minut autem od Zličína, 6 km od Berouna) na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Z malé návsi na první pohled typické podélné venkovské stavení se sedlovou střechou, udržovanou oplocenou předzahrádkou a krytým venkovním posezením, při bližším pohledu nabízí originální, stylově spíše ambicióznější a účelný prostor na “štědrých” 360 m2 celkové užitné plochy, na pozemku s výměrou 411 m2.

Při celkové rekonstrukci se kladl důraz na využití původní architektury a nativních materiálů stavby. Po citlivém odkrytí obvodového zdiva, dominantní texturou prvního podlaží zůstává kámen a cihla. Neomítnuté stěny v kombinaci přiznanou elektroinstalací, průmyslovými vypínači, lité betonové či pryskyřicové podlahy, modré a červené akcenty železných traverz a kovových schodišť tak prozrazují zálibu původních i současných majitelů v industriální pojetí interiéru, který se i zde zaměřoval na čistotu a funkčnost. Za automaticky ovládanými, klasickými masivními kovovými vraty naleznete z obou podlaží přístupné vytápěné prostory garáže (50 m2) a wellness místnosti (30 m2) se saunou (obložena olší, pro 4 ležící osoby) a prádelnou. Uklidňující atmosféra bezespárové podlahy, zastoupení cihly i kamene, pryskyřice, kůže, dřeva, vlastní koupelna (3 m2) či přístup do sousedící garáže vytvořily optimální podmínky pro současné zvukové studio (37 m2), není však složité si představit další možnosti využití tohoto ambientního prostoru. V přízemí je dále technická místnost s elektrokotlem, chodba, kuchyně, koupelna a slunná jídelna opět s exponovanou cihlou a starožitným nábytkem.

Druhé podlaží pokračuje v dotváření pocitové a prostorové rozmanitosti objektu. V jihovýchodním křídle se třemi místnostmi (cca 57 m2) se poprvé setkáte s jednoznačnou převahou čisté bílé vestavby s vlastní koupelnou a přípravou pro kuchyňskou linku. Jihozápadní křídlo (cca 125 m2), přístupné dvěma kovovými schodišti, v celkově industriálním pojetí opět pokračuje. Do jeho mixu představuje prostorovou dominantu – cca 60ti metrový, do štítu otevřený, open-space s domácím kinem, kabeláží v podlaze pro reprosestavu (6ks), stylovou kuchyňskou linku s barem, vestavěnými spotřebiči a nerezovou pracovní deskou, prkenné podlahy či podhledy z obroušených a namořených OSB desek. Téměř samostatnou “jednotku” tvoří oddělený prostor s ložnicí, šatnou, vlastní koupelnou a místnost se zvýšeným posezením a lá čajovna. Celé druhé podlaží zůstává pozorné k využitelnosti prostoru a jeho propojení s okolím, po celé jižní straně využívá vikýřová okna.

Objekt je po celkové rekonstrukci. Nová střecha, elektro a vodo instalace, elektrokotel, podlahy, dřevěná euro okna, dům je podříznutý. Všechny (4) koupelny mají sprchové boxy a WC s bidetovou sprchou, dům lze poměrně nenáročnými technickými úpravami rozdělit na 4 samostatné “apartmány”. Do celkového konceptu bezúdržbovosti zapadají i menší zatravněná jižní zahrada – cca 70 m2 nebo západní zastřešená pergola se štěrkovou podlahou a přilehlou skalkou a bylinkovou zahrádkou. Lokalita je vyhledávána pro své turistické, cyklistické trasy, rozhledny, lesy a krásnou přírodu s dobrou dostupností do Prahy.

vyřizuje:

Bc.Petr Kalkus;

tel.: +420 601 344 678

Categories: , , , ,

hlavni-foto
dum+vrata
zahrada-a
zahrada-b
posezeni
pudorys-1NP
chodba
jidelna
kuchyne-1a
koupelna---kuch-b
koupelna---kuch-a
kuchyne-1b
studio-d
studio-a
studio-c
studio-b
koupelna---studio
garaz-b
garaz-a
wellness-aa
wellness-a
sauna
inustr_schodyRED
pudorys-2NP
pkoj-1a
pokoj-3a
pokoj-2a
koupelna-2NP_JV_b
koupelna-2NP_JV
kuchyne-2
chodba-2NP
open-space-b
open-space-a
pokoj-4a
pohled-z-2NP
pokoj-4b
pokoj-5a-+-šatna
koupelna-JZ
kuchyne-2B
inustr_schodyBLCK
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavnifoto2
Velmi pěkná jedna-jedna s obytnou kuchyní ve Fričově ulici.
Rezlerova
Elegantní 3+kk v Petrovicích
obyvaci-pokoj-a
Nové 3+kk v centru Hradce