RK-NEvolejte.cz

Slunné 2+kk na Moravském Předměstí

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ cena: na vyžádání nastěhování:  po dohoděparkování: bezproblémovéprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme světlý, dvoupokojový byt s pěkný výhledem na Třebeš. Jednotka 2+kk s podlahovou plochou 41 m2 a dobře využitým prostorem se nachází v 10./13NP panelového domu se dvěma výtahy. Byt je v osobním vlastnictví, úvěr k této nabídce bezplatně zajistíme.

 Byt je částečně rekonstruovaný a je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. V původním zpevněném a palubkami obloženém jádře byla vyměněna vana, umyvadlo, WC (společné). V pokoji s kuchyňským koutem byla posunuta příčka, která zvětšila obytný prostor na 11m2. Zde zůstává linka s novou deskou, digestoří a el. varnou deskou. Také využívaný prostor obývacího pokoje s výměrou 20.3 m2 a je ve skutečnosti o několik metrů větší díky patrové posteli ukotvené ke stropnímu panelu. Tak byla stejně jako podlahy v celém bytě (plovoucí +PVC) vestavěna na zakázku. Všechny vnitřní dveře jsou zasunovací, vstupní dveře do bytu jsou nové. Plastová okna s žaluziemi jsou orientovány na JIHOZÁOPAD do zástavby rodinných domů v Třebši. K dispozici je internet, kabelová TV, kolárna sklepní kóje a komora na uzamykatelné chodbě před bytem. Na patře jsou pouze 3 bytové jednotky, sousedi bezproblémoví na patře i nad bytem.

>> popis domu a lokalityDům s vlastní samosprávou je průběžně upravován a je v dobrém stavu. Je opravená střecha, jsou vyměněny stoupačky, výtah, plánují se rekonstrukce balkónů. V místě je velmi dobá vybavenost a obslužnost včetně polikliniky, ALBERTa, pošty, MHD je před domem, obchodní centrum FUTURM 2 zastávky. K nastěhování po dohodě po zaplacení kupní ceny.


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


HLAVNI-FOTO
pudorys
poko-j1a
poko-j1b
poko-j1c
pokoj-2a-+-kk
pokoj-2b-+-kk
chodba-a
chodba-b
koupelna
výhled-z-okna
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
rezervovano
Byt 2+1/B v Labské kotlině I
Roudnicka
Prodáme byty 4+1 a 1+kk v domě se zahradou – Roudnička, HK
Urxova
Světlý byt 2+1 s pěkným výhledem v Třebši