RK-NEvolejte.cz

Světlý a vzdušný byt v Třebši

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 1.990.000,- Kč nastěhování: do 14 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme světlý, částečně zrekonstruovaný byt 3+1/L s podlahovou plochou 70 m2. Umístěný do 8./14 nadzemního podlaží, s orientací na J (dětský pokoj, kuchyně) a V (obývací pokoj + ložnice + lodžie), byt je v osobním vlastnictví. Nabídku optimalizovaného úvěru Vám k této nabídce bezplatně vypracujeme do 24 hodin.

Na bytu si oblíbíte: Obytnou kuchyni o velikosti 11 m2 se zachovalou linkou od Sýkory, vaření na plynu, spíž a dostatek úložného prostoru pro potraviny i nádobí, prosvětlený obývací pokoj s pásem pěti oken (po delší hraně místnosti) s orientací na severovýchod (více východ), ložnici (více východ) se vstupem na opravenou lodžii nebo samostatné (neprůchozí) pokoje. Na Podlahách je položeno PVC a koberce, všechna okna jsou plastová s žaluziemi. Jádro je původní s vanou v koupelně oddělené od WC. Teplo je z Opatovic, všechna odebíraná média mají svá měřidla spotřeby, do fond oprav budete hradit cca 2.300,- Kč (celkem cca 4 tis.).  K dispozici je internet vysokorychlostní internet, kabelová TV a sklepní kóje. Na patře je celkem 5 bytů (2×2+1, 2×3+1, 1x garsonka).

Dům prošel v letech 2011-2013 kompletní rekonstrukcí a je v bezvadném, stavu. Zateplení, nová fasáda, výtahy (1x nákladní), kamerový systém, zvonky, schránky, k užívání budete mít 2x kolárnu nebo ping pongový stůl.

Lokalita je vyhledávaná pro svoji dobrou vybavenost – pošta, točna autobusů MHD (23242728), obchody, škola, školka jsou přímo u domu, Albert, Lídl, Futurum, lékárna, doktor, jsou do dvou zastávek MHD. V zimě se za domem můžete sklouznout na sáňkách z kopce Rozárka, v letních dnech oceníte cestu z města do Novohradeckých lesů. 

Prohlídky uskutečňujeme do 24 hodin od Vašeho telefonického kontaktu, byt je k nastěhování po dohodě. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: ,

hlavni-foto
pudorys
obyvak-a
obyvak-b
kuchyne-a
loznice-a
dum-a
hlavni-foto_urxo0
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
HLAVNI-FOTO_PRODANO
Hospodářské stavení u Dvora Králové
hlavni-foto
Prostorný byt 4+1/L v Polabinách IV
hlavfoto2
Hledáte bydlení ve zděném bytě mimo Josefov?