RK-NEvolejte.cz

Světlý byt 3+1/B v Gagarinově ulici

stav: AKTIVNÍcena: 2.050.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme světlý byt 3+1/B na Slezském předměstí v Gagarinově ulici. S celkovou podlahovou plochou cca 61 m2, bytová jednotka je umístěna do 4./5NP panelového domu bez výtahu. Je bez zástav nebo jiných omezení, nákup lze uskutečnit hypotečním úvěrem, nabídku na míru vypracovaného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt bez zásadnějších rekonstrukcí má plastová okna orientována na jihovýchod (pokoj 1 a 2) a severozápad (pokoj 3 + kuchyně + koupelna). Na podlahách ve všech místnostech jsou dubové parkety, jádro je umakartové. Jednotlivé místnosti mají výměru (17.1, 13.26 a 9 m2). Z obývacího pokoje je přístupný prostorný, též jihovýchodní, balkón. K dispozici je sklepní kóje, kolárna, internet, společná anténa, vytápění je Opatovic, vaří se na plynu, poplatky spojené s užíváním bytu jsou příznivé s fondem oprav 1.264,- Kč.

Dům je po rekonstrukci a je nadále průběžně udržován. Zateplen, s plastovými okny, vyměněnými stoupačkami, vchody, s novými vnitřními úpravami. Dům se nachází v klidné lokalitě plné zeleně s dobrou občanskou vybaveností.

Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-2a
pokoj-1b
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
chodba
kuchyne
WC
balkon
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Svetlé 3+kk/B,L na Slezském předměstí
hlavní-foto
Stylové bydlení v činžovním domě v Orlické kotlině
hlavni-foto
Světlý zrekonstruovaný byt 1+1 na Benešovce