RK-NEvolejte.cz

Světlý byt 4+1/L kousek od Futura

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.100.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme slunný byt 4+1/L,B s podlahovou plochou 76.3 m2 na Moravském předměstí. S výhledem na Orlické hory, byt je umístěn do 5./6 NP panelového domu s výtahem v ulici Vachkova. Byt v osobním vlastnictví není zatížen, vhodné varianty financování Vám na vyžádání dodáme do 24h od prohlídky.

Byt je bez zásadních rekonstrukcí a má dobře upravitelnou dispozici (nosná stěna pouze mezi pokoji 3 a 4 viz plánek). Koupelna s částečně umakartovým jádrem je oddělena od WC, z kuchyně (7.2 m2) budete mít přístup na zasklenou lodžii. Jednotlivé pokoje mají výměry (15.84 m2, 13.47 m2, 13.05 m2 a 10.12 m2). Nová plastová okna (cca 3 roky) se žaluziemi jsou orientována na západ (pokoje 2, 3, 4) a na východ (kuchyně, lodžie, pokoj 1). Byt je po celý den pěkně světlý, z největšího pokoje se vstupuje na balkón (cca 2 m2) s výhledem na Moravské předměstí nebo na panoramata starého města. K dispozici je kabelová TV, internet, sklepní kóje (2x), kolárna, plyn je bytě nyní nevyužíván, teplo je z Opatovic. Byt má nové vstupní dveře, na patře jsou pouze dvě partaje.

Nezadlužený dům je průběžně udržován společenstvím vlastníků jednotek se samosprávou o dvou vchodech, jsou nové stoupačky, vchody, výtahy, okna, natřeny meziokenní panely, zatepleny štíty domu, na chodbě světlo regulují spořivá čidla pohybu. Přímo u domu je obchod s potravinami, dětské hřiště i zastávka MHD, obchodní centrum FUTURUM je v docházkové vzdálenosti či jednu zastávku MHD. Byt je k dispozici do 30 dní od uhrazení kupní ceny.

Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
lodžie
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
pokoj-4a
pokoj-4b
chobda
koupelna
balkon-+-vyhled
hlavni-foto_prodano
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Prostorný a slunný byt 3+1/2xL ve Věkoších
hlavni-foto_REZ
Jižní byt 2+kk/L, 49 m2 na Střížkově
jIRSIKOVA
5 minut v klidném Karlíně