RK-NEvolejte.cz

Světlý zrekonstruovaný byt 1+1 na Benešovce

stav: AKTIVNÍcena: 1.750.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme pěkný světlý byt 1+1 na třídě Edvarda Beneše. Zrekonstruovaný byt v družstevním vlastnictví (neplatíte daň z nabytí) je v 6./13 NP panelového domu se dvěma výtahy. Byt lze převést do OV, návrh na míru sestaveného financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. V rozšířeném zděném jádře je koupelna s vanou společná s WC (může zůstat pračka), v obytné kuchyni (cca 10 m2) zůstává linka s el. sporákem (sklo-keramická deska) a lednice. Prostorný obývací pokoj má necelých 21 m2. Na podlahách je položeno PVC (v pokoji původní plovoucí podlaha), plastová okna jsou orientována na východ, byt byl celý vymalován cca před rokem a půl společně s novým nátěrem topení. Teplo je z Opatovic, poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 3 tisíce + el. Do bytu se vstupuje z uzamykatelné chodby s prostorem např. kolo či botník. K dipozici je společná anténa, sklepní kóje, kolárna.  

V průběžně opravovaném domě jsou nové stoupačky, výtahy, okna, v místě je bezvadná občanská vybavenost včetně pošty, polikliniky, Alberta a dalších menších obchodů MHD je před domem. Byt je volný cca v červnu 2017.

vyřizuje:

Bc.Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
celý byt
koupelna
kuchyn-1a
kuchyn-1b
pokoj-1a
pokoj-1b
pohled-z-okna2
šatna
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Pěkná chata v zahrádkářské kolonii v Malšovicích
hlavni-foto
Kidný byt 1+1 s obytnou kuchyní a pěkným výhledem
hlavni-foto_rezervováno
Udržované 1+1 na Benešovce