RK-NEvolejte.cz

Zrekonstruovaná 1+1 s velkou lodžií na SP

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 1.280.000,- Kč nastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme útulný, dobře vybavený a prostorově vyřešený menší byt 1+1 s prostornou, slunnou lodžií na Slezském předměstí – ulice Třebechovická. Umístěn do 2./11 nadzemního podlaží panelového domu, byt je v osobním vlastnictví bez závazků. Návrhy financování Vám můžeme doporučit a bezplatně navrhnout do 24h od prohlídky.
Byt prošel před 5-7 lety kompletní přestavbou a je v pečlivě udržovaném stavu. Z původní dispozice 1+1 byl byt upraven na 2+kk přesunutím kuchyňské linky do obývacího pokoje (lze vrátit). Vznikl tak samostatný meší dětský pokojík (4 m2), který lze případně užívat i jako pracovna nebo malá ložnice. Linka tvaru L v bytě zůstává včetně spotřebičů (horkovzduch + sklokeramika, myčka, digestoř). V bytě zůstává též vestavěná skříň v předsíni, ve které je šikovně vytvořen prostor pro vaší pračku a skříňky v koupelně. Koupelna je se sprchovým koutem a závěsným WC. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na JZ, stejně jako zrekonstruovaná lodžie přístupná z obývacího pokoje. K dobrému komfortu bydlení a celoročně příjemnému klima Vám budou sloužit pokojová klimatizace a markýza na lodžii. V bytě jsou nové vstupní i interiérové dveře, nové rozvody elektřiny (3 fáze), vody, k dispozici je internet, kabelová TV, sklepní kóje (cca 1.5 m2), kolárna, kočárkárna, sušárna. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou 3.500,- Kč včetně záloh na elektřinu (cca 1.000,- Kč), fondu oprav (cca 1.230,- Kč), tepla z Opatovic a vody.
 
Dům je po kompletní rekonstrukci a je ve dobrém technickém stavu. Je nový výtah (staví v mezipatrech, neplatíte), zateplení, fasáda, stoupačky, balkóny, okna. V lokalitě je velmi slušná vybavenost – Interspar Albert, zastávka MHD, MŠ, ZŠ ihned u domu, poliklinika a další – jednu zastávku MHD. Byt je volný dle dohody do 30 dní od uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 24 od telefonické objednávky.

 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

PRODANO
pudorys
pokoj-+-kk-a
pokoj-+-kk-b
pokoj-+-kk-c
pokojik-a
pokojik-b
predsin
koupelna-+-WC
koupelna-+-WC_b
lodzie-a
lodzie-b
hlavni-foto
PRODANO
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Prostornýciohlový byt 2+1/B ve výjimečné lokalitě
PRODANO
Zrekonstruovaná 1+1 s velkou lodžií na SP
HLAVNI-FOTO
Slunné 2+kk na Moravském Předměstí