RK-NEvolejte.cz

Útulný, zrekonstruovaný byt 3+1/L, Šestidomí

stav: AKTIVNÍcena: 1.700.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarma prověřeno: ano

Prodáme pěkný, slunný byt 3+1/ v lokalitě Šestidomí. V 6./8NP panelového domu s výtahem, na obytné ploše cca 60 m2 se jedná o útulný, dobře vyřešený prostor se všemi pokoji neprůchozími a obytnou kuchyní. Byt je v osobním vlastnictví nezatížen úvěrem ani jinými omezeními. Nabídku na míru optimalizovaného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel rekonstrukcí, jejímž záměrem bylo maximální využití prostoru, předmětem prodeje je tak i většina na míru vestavěných prvků. V atypicky tvarovaném novém jádře je koupelna s rohovou vanou oddělena od WC, v kuchyni zůstává rohová linka včetně myčky nádobí, lednice a kombinovaného sporáku. Okna jsou plastová s žaluziemi, podlahy plovoucí + PVC, interiérové dveře jsou z části dřevěné, z části zasunovací s dřevěnými obložkami. Pokoje mají výměru 17.25 m2, 12.25 m2 a 8.3 m2, v nejmenším z pokojů zůstává vestavěná postel s úložnými šuplíky. Vaří se na plynu, teplo je dálkově, k dispozici je větší sklep (cca 7 m2), kolárna, internet.

Bezbariérový dům (přístup i výtah) je po kompletní rekonstrukci a je v bezvadném stavu. Nový výtah, vchody, okna, stoupačky, střecha, nové lité podlahy ve sklepě, zateplení, fasáda, dům patří do energetické třídy skupiny B (=velmi úsporná). V místě je velmi dobrá občanská vybavenost – jesličky, školka, škola – 5 minut chůze, Albert 10 min, dále TESCO nebo OBI (cca 15 min), parkování před domem, stejně jako nové dětské hřiště (kolotoč, houpadla, houpačka tenisový stůl a skluzavka),zastávka MHD 2 min. Byt je volný po dohodě.

vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3
predsin
chodba-b
chodba-c
koupelna-a
koupelna-b
kuchyne-a
kuchyne-b
pohled-z-kuchyne-a-pokoje-3
WC
balkon-b
balkon-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
dum-b
Rodinný dům na krásném místě v Praskačce
hlavni-foto
Světlý zrekonstruovaný byt 1+1 na Benešovce
dum-prodano
Prvorepubliková vila 5+1 u Plzně