RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 4+1/L, 90 m2 na Moravském Př.

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO

cena: 2.100.000,- Kč (+ servis) nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme světlý a prostorný byt 4+1/L v prvním nadzemním panelového domu s výtahem na Moravském Předměstí. Pouze šestipodlažní dům stojí v klidné lokalitě u polikliniky, v samostatně budově stojící zcela stranou třídě E. Beneše. Byt má 90m2 a je družstevním vlastnictví s možností převodu do OV. Na vyžádání Vám do 24h od prohlídky předložíme optimalizovanou variantu financování.

Byt je bez zásadních rekonstrukcí, v čistém a pečlivě udržovaném stavu. Nová plastová okna s žaluziemi jsou orientována do klidné zeleně na jihozápad (3x pokoj) a na severovýchod do parkoviště před domem (pokoj 4 a kuchyně). Všechny pokoje mají samostatné vstupy, pokoj 4 (13.8) je přístupný jak z kuchyně, tak z obývacího pokoje (21 m2). Pokoj 3 má výměru 12.28 m2 a poslední pokoj 15.87 m2. V kuchyni s dostatečným prostorem pro jídelní stůl (11.66 m2) zůstává L-ková linka a spižírna. Koupelna s vanou je oddělena od WC, v předsíni budete mít k dispozici pěknou komoru, dále internet, kabelovou TV, sklepní kóji, kolárnu.    

Dům je v dobrém technickém stavu. Z poslední etapy panelové zástavby (1987) již s lepšími izolačními vlastnostmi, má opravenou střechu, nové vchody, nové balkóny z čelní strany, stoupačky a nový výtah.  V místě je výborná vybavenost, polklinika, lékárna, pošta, Albert a další v dosahu chůze. K dispozici po dohodě do 60ti dní od uhrazení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
pokoj-4a
pokoj-4b
předsíň-a
předsíň-b
kuchyne-a
kuychne-b
kuychne-c
koupelna
lodzie
pohle-z-lodzie
hlavni-foto_prodano
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_PRODANO
Klidné a prostorné 2+1 v Kbelích, P-9
hlavni-foto_REZ
Zrekonstruovaný byt v Labské kotlině I
nusle
50 m2 estetiky na Pankráci