RK-NEvolejte.cz

Prvorepubliková vila 5+1 u Plzně

stav: REZERVOVÁNO cena: 3.200.000,- Kč )+ provize do 2%nastěhování: ihnedprověřeno: ano

Prodáme prvorepublikovou vilu 5+1 v malebné obci Čižice u Plzně. Vila (rodinný dům) stojí na jižním, mírné svažitém pozemku s výměrou cca 2290 m2 poblíž potoka a koupaliště a jeho součástí jsou také dvě zděné garáže, zděná kolna (chlév) a dřevěný včelín. 
Patrový dům se zastavěnou plochou cca 145 m2 je podsklepený,  v přízemí se nachází tři obytné místnosti, prádelna, kde je umístěna kopaná studna, prostorná hala s krbem, kuchyně, koupelna, WC, spíž a veranda, v patře jsou další dvě místnosti, WC a terasa (nad prádelnou). Vytápění domu je plynem nebo kotlem na dřevo, voda je z vlastní studny, ohřev el. bojlerem, odpadní septik je připraven na připojení k obecní kanalizaci. Okna jsou z části plastová, v přízemí je zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem, na podlahách je původní dlažba (nyní překrytá PVC) a také dlažba teraso. Před zadním vchodem do domu byl vybudován přístřešek na venkovní posezení. Dům je vhodný pro vybudování rodinného sídla nebo lze využít pro jiný účel (na pozemku lze postavit další dům).
V obci je obchod smíšeného zboží, restaurace, tenisové kurty, ve vedlejší obci je k dispozici škola, školka, pošta, lékárna  je. Spojení do centra Plzně je autem cca 15 km nebo autobusem. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte telefonicky.

Categories: , , , , ,

dum-a
dum+zahrada-a
dum+zahrada-B
dum+zahrada-c
dum-a
dum-b
dum-d
garaz
hlavni-foto
pudorys-1NPweb
vchod
predsin-a
pokoj-2a
pokoj-2b
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-3a
pokoj-3b
hala-a
hala-b
pokoj-1a
schodiste-a
schodiste-c
pudorys-2NPweb
schodiste-b
pokoj-1-2np-a
pokoj-1-2np-b
pokoj-2-2np-a
pokoj-2-2np-b
terasa
2NP-a
koupelna
krov
pohled-z-okna-2-NP-a
pohled-z-okna-2-NP-b
prijezd
zadni-vchod
zahrada-a
zahrada-b
dum-celne
okoli
dum-prodano
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto2
Komfortní 3+kk/B v centru Dobrušky
hlavni-foto
Prostorné bydlení pro náročnější
dum-a
Chalupa v CHKO Broumovsko