RK-NEvolejte.cz

Vyklidněná 2+1 v vlastní lodžií Pod Strání – HK

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.450,000,- Kč + servis nastěhování: ihnedparkování: před domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme prostorný a praktický byt 2+1 s vlastní lodžií v klidné lokalitě Hradce Králové – Pod Strání. Ve zvýšeném přízemí šestipodlažní zrevitalizovaného panelového domu s výtahem, byt je v osobním vlastnictví, návrh optimalizovaného úvěru k této nabídce bezplatně získáte do 24h.

Byt je bez zásadnějších rekonstrukcí s původním jádrem, ve kterém je koupelna s vanou oddělena od WC. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na jihovýchod (menší pokoj, 14 m2 a lodžie) a severozápad (větší pokoj, 21 m2 a prostorná kuchyně, 13.25 m2). Lodžie (3.5 m2) je přístupná ložnice s výhledem do klidové zóny s dětským hřištěm opodál. V bytě je praktická komora (2.2 m2), v suterénu sklepní kóje, k dispozici budete mít kolárnu, sušárnu, internet.  Vaří se na plynu, vytápění je dálkové z Opatovic.

Dům je po kompletní rekonstrukci (fasáda, zateplení, okna, vchody, stoupačky, výtahy) Vás osloví svoji polohou v zelené a dobře vybavené části Hradce. MHD, pošta, lékárna, nákupák nebo hospůdka Pod Strání je 100m od domu, MŠ před domem, ZŠ do 200m, spojení do centra je dobré. Byt je k nastěhování ihned po zaplacení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme denně po předchozí telefonické domluvě.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

rezervovano
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
kuchyne-a
kuchyne-b
kuchyne-c
lodzie
pohled-z-lodzie
pohled-z-obyvaku
chodba-a
chodba-b
koupelna
hlavni-foto
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Zrekonstruovaný byt 3+1/L v Milady Horákové
hlavni-foto
Prostorné bydlení pro náročnější
hlavni-foto-rez
Slunný byt 3+1/B v Jinočanech