RK-NEvolejte.cz

Zděný 3+1/B u Futura

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.230.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme zděný byt 3+1/B s podlahovou plochou 69 m2 u Futura v ulici Fučíkova. Byt se nachází v 1./4 NP a je v osobním vlastnictví. Nabídku optimalizovaného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci a je v dobrém stavu. Koupelna i oddělené WC byly před (4 roky) obloženy keramikou s novým sprchovým koutem, umyvadlem, v kuchyni bylo položeno nové PVC. Všechny pokoje mají koberci přikryté dubové parkety, okna jsou plastová s orientací na JZ (dva pokoje + lodžie) a SV (kuchyně, 3. pokoj). Místnosti mají výměru 13.23 m2, 14.9 m2 a 17.9 m2. Plynová karma byla vyměněna za el. bojler, teplo je z Opatovic, vaří se na plynu. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou příznivé (2.8tis + el), k dispozici je sklepní kóje, kolárna, internet.

Dům je průběžně rekonstruován a v dobrém stavu. Jsou nové stoupačky, dveře, schránky, zvonky. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost – MHD zastávky s dobrou dostupností do ostatních částí města, nákupní středisko FUTURUM, prodejna Hruška a poliklinika jsou 150 – 300 m, škola 500m od domu. K nastěhování ihned po úhradě kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 24h od předchozí telefonické prohlídky.

Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
chodba
parkety
balkon
fucikova
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto2
Nadstandardní bydlení v Orlické kotlině
PRODANO
Pěkné 2+kk s prostornou jižní lodžií
hlavni-foto
Dobře orientovaná 3+1 se zasklenou lodžií na klidním místě