RK-NEvolejte.cz

Zrekonstruované 2+kk v Orlické kotlině

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 1.575.000,- Kč + provizenastěhování: dle dohodyparkování: 1.200,- kč / rokprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme pěkně zrekonstruovaný byt 2+kk v Bidlově ulici v Orlické kotlině. S podlahovou plochou cca 55m2, umístěný do 2./4 NP zděného domu bez výtahu, by je v osobním vlastnictví je orientován do Bidlovi ulice a je nastěhování ihned po úhradě kupní ceny . Aktuální nabídku financování Vám bezplatně na míru vybereme u více bank do 24 od prohlídky.

Byt byl naposledy rekonstruován cca v roce 2009 a je v dobře udržovaném stavu. Prostorná koupelna je s vanou, sprchovým koutem, topným žebříkem, WC je samostatné. Komfort bytu Vám zpříjemní zrekonstruované prkenné podlahy v kuchyni a dubové parkety v ložnici. Prostor obou místnosti můžete mít propojen zasunovacími dveřmi nebo naopak využijete možnost vytvoření dalšího odděleného prostoru přepažením ložnice vertikálními žaluziemi. Vy bytě je nová elektroinstalace, rozvody vody, topení, nové radiátory, plynový kotel se samostatným zásobníkem vody. Okna jsou původní špaletová s žaluziemi. Fond oprav činní 1130,- Kč, služby za celý byt včetně plynu cca 4.000,- Kč. K dispozici je internet, sklep, kolárna a velký dvorek z domem vhodný pro odpolední nedělní barbecue.

Dům je průběžně rekonstruován. Jsou nové stoupačky, plastová okna ve společných prostorech komíny, zámková dlažba na dvorku. Místo může byt pro Vás vhodné svojí bezprostřední blízkostí Šimkových sadů, vzdáleností 10 minut pěší chůze na Velké náměstí nebo sympatickou vinotékou U Havlíků. Poštu, obchod s potravinami, zastávku MHD budete mít přímo před domem, obchodní dům Albert (dříve Interspar) je 7 minut chůze. Jedná se o modrou parkovací zónu s cenou parkování 1.200,- Kč / rok s parkováním přímo před domem. Prohlídky uskutečňujeme 1-2 týdně po předchozí telefonní domluvě. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

pokoj-+-kk
pokoj-+-kk_b
pokoj-1a
pokoj-1b
koupelna-a
sprha
chodba-a
chodba-b
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Exponované 3+1 s terasou v Braníku
hlavni-foto2
2+1/B, 65 m2 v Labské kotlině 2
Rezlerova
Elegantní 3+kk v Petrovicích